Tarifeler

25/5 Mbps'e kadar

Tarife İçeriği Açıklama
Mbps 25/5 Mbps'e kadar
Adil Kullanım Noktası AKN yok
Kullanım Süresi Taahhüt 24 AY TAAHHÜT
Telefon Hattı Zorunluluğu Telefon hattı yok
Aylık Kullanım Fiyatı

89

Kampanya kapsamında tüm vergiler dâhil modem için 10 TL modem kullanım ücreti alınmaktadır. 

 
TARİFE ŞARTLARI
 
 
Kampanya 01 Şubat 2022 - 31 Aralık  2022 tarihleri arasında geçerlidir.
Kampanya Fibim Fibernet GSM. San A.Ş tarafından sunulmaktadır.
Bu kampanyadan yeni bireysel Fibim Fibernet GSM. San A.Ş  internet müşterileri yararlanabilirler.   
Fiber internet hizmeti Fibim Fibernet GSM. San A.Ş altyapısının bulunduğu illerde sunulabilmektedir.
Kampanyanın seçiminize göre Taahhütsüz, Ön Ödemeli ve 24 ay taahhütlü versiyonları mevcuttur.
Fibim Fibernet GSM. San A.Ş müşteri hizmetleri 0850 399 63 63 , www.fibim.com.trveyahut yetkili satış kanallarından kampanyaya katılım sağlanabilir.
Modem stoklarla sınırlıdır ve Fibim Fibernet GSM. San A.Ş mülkiyetindedir. Hizmetin sonlandırılması halinde modem Fibim Fibernet GSM. San A.Ş Merkez’lerine çalışır durumda ve tüm parçaları eksiksiz olarak teslim edilmelidir. Teslim edilmemesi ya da eksik/arızalı teslim edilmesi durumunda taahhütnamede veya hizmet formunda belirtilen süreç uygulanır ve Fibim Fibernet GSM. San A.Ş modem ücretini kullanıcıya fatura eder.
Kampanya kapsamında tüm vergiler dâhil modem için 10 TL modem kullanım ücreti alınmaktadır. İlgili ücret kampanya fiyatları bölümünde gösterilen tablodaki kampanya fiyatına dâhil değildir .
Kampanya kapsamında abonelik Ön ödemeli tarifeler’den tercih edildi ise Tüm vergiler dahil 900,00 Modemsatın alma ve kurulum ücretini peşin olarak ödeyecektir.
Kampanya kapsamında abonelik Taahhütsüz tarifelerden tercih edildi ise 500 TRL Modem depozito ücretini peşin olarak ödeyecektir. Taahhütsüz aboneliğini 120 günden uzun süre devam ettiren aboneler hizmetini sonlandırması halinde modemi tüm parçaları ile beraber Fibim Fibernet GSM. San A.Ş Abonelik merkezine teslim etmesi  halinde , abonelik sonlandırma işleminin ardından  500 TRL Depozito bedeli iade edilir . İptal işleminin gereken şartları taşımaması halinde depozito ücreti iade edilmez.
Kampanya kapsamında bir defaya mahsus olmak üzere kampanya taahhütnamesinden kaynaklanan tutarın binde 9,48’i oranında damga vergisi faturalandırılacaktır.
Kampanya içerisinde sunulan paket Adil Kullanım Koşullarına (AKK’ya) tabi değildir.
Kampanya kapsamında mevcut internet hizmetinize ait kampanya iptal bedelinizi karşılıyoruz. Mevcut internetinizin Fibim Fibernet GSM. San A.Ş ‘e taşınmasını takiben en geç 90 (doksan) gün içerisinde önceki internet servis sağlayıcınız tarafından yansıtılan kampanya iptal bedelinin 24 ay sözünüze tüm vergiler dahil 400 TL'ye, kadar olan kısmını, iptal bedeline ilişkin faturanın Fibim Fibernet GSM. San A.Ş iletilmesini takip eden ay çıkacak ilk fatura veya ilk fatura tutarının iptal bedelini karşılamaması durumunda takip eden aylara ilişkin faturalar üzerinden tarafınıza “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında toplam miktar üzerinden 0-100 TRL için 1(bir ) ay  100-200 TRL için 2 ( iki ) ay 200-300 TRL için 3 ( üç )  300-400+ için 4 ( dört ) ay ücretsiz kullanım  şeklinde yansıtılacaktır.
Aboneliğin taahhüt süresinden önce sonlandırılması durumunda o ana kadar tarife ücreti üzerinden almış olduğunuz indirimler, aktivasyon ücreti, kurulum ücreti, varsa “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında tarafıma yansıtılmış olan indirimin aykırılığın gerçekleştiği tarih itibarıyla tahakkuk eden toplam tutarı ile işbu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak son faturanıza yansıtılır.
Kampanya kampanyasına gelen yeni müşteriler için faturalar yalnızca SMS yoluyla iletilecek, ayrıca posta ile iletilmeyecektir. Dileyen aboneler kampanya aktiflendikten sonra müşteri hizmetlerini arayarak veya Fibim Fibernet GSM. San A.Ş abone merkezleri üzerinden posta yolu ile fatura alma tercihini seçebilirler.
Fiber İnternet Hizmetini nakil ettirmeniz durumunda tüm vergiler dahil 150 TL nakil ücreti yansıtılır. 
Fibim Fibernet GSM. San A.Ş yasal sitelerden içerik indirmeyi destekler.
Sunulan hizmet bireysel kullanım içindir, ticari amaçla kullanılamaz. Fibim Fibernet GSM. San A.Ş böyle bir kullanımdan şüphelenmesi halinde, Abonelik Sözleşmesinde de belirtildiği üzere ve aboneyi koruma amacı ile öncelikle aboneyi uyarır. Abonenin kullanımında ticari amaç tespit edilmesi halinde; Fibim Fibernet GSM. San A.Ş, hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.
İnternet hızı (download ve upload) sonuçları bazı faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu faktörler, sunucunun, ev/işyeri arasında bulunan diğer sunucu ve router’ların (yönlendiricilerin) performansı ve sayısı; ev/işyeri ve sunucu lokasyonu arasındaki hatların kullanım yoğunluğu ve bilgisayarın performansıdır. Ayrıca erişmekte olunan sunucuların internet çıkışlarındaki yoğunluk veya kendi düzenlemeleri doğrultusunda getirdikleri hız kısıtlamaları, web sayfalarının yavaş açılmasını etkileyebilir. Tam performans almak için kablolu bağlantı tavsiye edilmektedir.
Varsa Fibim Fibernet GSM. San A.Ş  katma değerli servisleriniz ayrıca faturalandırılır.
 
 
 
Tüm kampanya, hizmet içerikleri ve tarifeleri hakkında detaylı ve güncel bilgi için 0850 399 63 63 Fibim Fibernet GSM. San A.Ş Müşteri Hizmetleri'ni arayabilir veya www.fibim.com.tr'yi ziyaret edebilirsiniz.
Fibim Fibernet GSM. San A.Ş, kampanya koşullarında değişiklik hakkını saklı tutar..
 

Hemen Başvurun, Sizi Arayalım. İhtiyacınıza uygun internet seçiminiz için yardımcı olalım!