Tarifeler

TAAHHÜTLÜ 100 Mbps 2024

Tarife İçeriği Açıklama
Mbps 100/15 Mbps
Adil Kullanım Noktası ***Limitsiz***
Kullanım Süresi Taahhüt Taahhütlü
Telefon Hattı Zorunluluğu ***Yalın***
Aylık Kullanım Fiyatı

400

 • *    Kampanya fiyatları aylıktır.
  **  Tüm vergiler ve 100 TL 2.4 GHZ veya 5 GHZ modem kullanım ücreti dahildir. 
  *** 200 Mbps / 500 Mbps / 1000 Mbps hızlardan adresteki mevcut altyapının hızı desteklemesi durumunda yararlanılır.  İnternet hızı (download ve upload) sonuçları bazı faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu faktörler, sunucunun, ev/işyeri arasında bulunan diğer sunucu ve router’ların (yönlendiricilerin) performansı ve sayısı; ev/işyeri ve sunucu lokasyonu arasındaki hatların kullanım yoğunluğu ve bilgisayarın performansıdır. Ayrıca erişmekte olunan sunucuların internet çıkışlarındaki yoğunluk veya kendi düzenlemeleri doğrultusunda getirdikleri hız kısıtlamaları, web sayfalarının yavaş açılmasını etkileyebilir. Tam performans almak için kablolu bağlantı tavsiye edilmektedir.​
  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  KAMPANYA ŞARTLARI
   
 • Kampanya 01.03.2024 - 30.06 2024 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya Fibim Fİbernet GSM.San. A.Ş tarafından sunulmaktadır.
 • Bu kampanyadan yeni bireysel FibimNET Fiber internet müşterileri yararlanabilirler.  
 • Fiber internet hizmeti FibimNET  altyapısının bulunduğu illerde​ sunulabilmektedir.
 • Kampanya 12 ay taahhütlüdür..
 • FibimNET müşteri hizmetleri 0850 399 63 63 , www.fibim.com.tr, FibimNET yetkili satış kanallarından kampanyaya katılım sağlanabilir.
 • FibimNET’e 12 Ay Taahhütlü  yeni fiber müşterisi olmam halinde kurulum hizmeti bedeli olan tüm vergiler dahil 750 TL, aktivasyon bedeli olan tüm vergiler dahil 250 TL taahhüt kapsamında alınmayacaktır. Süresinden Önce kampanyanın iptal edilmesi halinde  Kampanya İptal Bedeline eklenecektir .
 • Modemler stoklarla sınırlıdır ve FibimNET mülkiyetindedir. Hizmetin sonlandırılması halinde modem FibimNET Abone Merkez’lerine çalışır durumda ve tüm parçaları eksiksiz olarak teslim edilmelidir. Teslim edilmemesi ya da eksik/arızalı teslim edilmesi durumunda taahhütnamede veya hizmet formunda belirtilen süreç uygulanır ve FibimNET modem ücretini kullanıcıya fatura eder.
 • Kampanya kapsamında tüm vergiler dahil 2.4 GHZ veya 5 GHZ modemler için 100 TL modem kullanım ücreti alınmaktadır. İlgili ücret kampanya fiyatları bölümünde gösterilen tablodaki kampanya fiyatına dahildir.
 • Kampanya kapsamında bir defaya mahsus olmak üzere kampanya taahhütnamesinden kaynaklanan tutarın binde 9,48’i oranında damga vergisi faturalandırılacaktır.
 • Kampanya kapsamında mevcut internet hizmetinize ait kampanya iptal bedelinizi karşılıyoruz. Mevcut internetinizin FibimNET’e taşınmasını takiben en geç 90 (doksan) gün içerisinde önceki internet servis sağlayıcınız tarafından yansıtılan kampanya iptal bedelinin 12 ay sözünüze tüm vergiler dahil 1000 TL’ye kadar olan kısmını, iptal bedeline ilişkin faturanın FibimNET’e iletilmesini takip eden ay çıkacak ilk fatura veya ilk fatura tutarının iptal bedelini karşılamaması durumunda takip eden aylara ilişkin faturalar üzerinden tarafınıza “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında toplam miktar üzerinden indirim şeklinde yansıtılacaktır.
 • Aboneliğin taahhüt süresinden önce sonlandırılması durumunda o ana kadar tarife ücreti üzerinden almış olduğunuz indirimler, aktivasyon ücreti, kurulum ücreti, varsa “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında tarafıma yansıtılmış olan indirimin aykırılığın gerçekleştiği tarih itibarıyla tahakkuk eden toplam tutarı ile işbu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak son faturanıza yansıtılır.
 • Kampanya kampanyasına gelen yeni müşteriler için faturalar yalnızca SMS yoluyla iletilecek, ayrıca posta ile iletilmeyecektir. Dileyen aboneler kampanya aktiflendikten sonra müşteri hizmetlerini arayarak veya FibimNET abone merkezleri üzerinden posta yolu ile fatura alma tercihini seçebilirler.​
 • Fiber İnternet Hizmetini nakil ettirmeniz durumunda nakil işlemlerini takip eden faturanıza tüm vergiler dahil 750 TL yeniden kurulum ücreti yansıtılır. 
 • FibimNET yasal sitelerden içerik indirmeyi destekler.
 • Sunulan hizmet bireysel kullanım içindir, ticari amaçla kullanılamaz. FibimNET böyle bir kullanımdan şüphelenmesi halinde, Abonelik Sözleşmesinde de belirtildiği üzere ve aboneyi koruma amacı ile öncelikle aboneyi uyarır. Abonenin kullanımında ticari amaç tespit edilmesi halinde; FibimNET, hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.
 • Kampanya kapsamında taahhüt sürenizce ilk seçtiğiniz paketiniz dışındaki diğer alt/üst paketlere geçilmesi durumunda geçiş yapılan paketin yürürlükteki, Web Sitesi’nde yayınlanan güncel ücretleri geçerli olacaktır.
 • İnternet hızı (download ve upload) sonuçları bazı faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu faktörler, sunucunun, ev/işyeri arasında bulunan diğer sunucu ve router’ların (yönlendiricilerin) performansı ve sayısı; ev/işyeri ve sunucu lokasyonu arasındaki hatların kullanım yoğunluğu ve bilgisayarın performansıdır. Ayrıca erişmekte olunan sunucuların internet çıkışlarındaki yoğunluk veya kendi düzenlemeleri doğrultusunda getirdikleri hız kısıtlamaları, web sayfalarının yavaş açılmasını etkileyebilir. Tam performans almak için kablolu bağlantı tavsiye edilmektedir.
 • Varsa FibimNET diğer katma değerli servisleriniz ayrıca faturalandırılır.
 • Tüm kampanya, hizmet içerikleri ve tarifeleri hakkında detaylı ve güncel bilgi için 0850 399 63 63 FibimNET Müşteri Hizmetleri'ni arayabilir veya www.fibim.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz.
 • FibimNET, kampanya koşullarında değişiklik hakkını saklı tutar​.

Hemen Başvurun, Sizi Arayalım. İhtiyacınıza uygun internet seçiminiz için yardımcı olalım!